MES GAMINAME

UAB Baltic ILP gamina aplinkotvarkos gaminius iš perdirbto plastiko nuo 2013 metų.

UAB Baltic ILP buvo įsteigta 2011 metais ir  tais pačiais metais pasirašė finansavimo-administravimo sutartį su Nacionaline mokėjimų agentūra prie ŽŪM „Plastikinių bortų „Plastbort“ gamybos iš antrinių žaliavų“ finansavimui, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“ ir projektą sėkmingai įvykdė.

Mūsų gaminiai:

1. Plastikiniai bortai Plastbort®45  – 1 m ilgio ir 45 mm aukščio plastikiniai bortai, skirti trinkelių įrėminimui be betonavimo, gėlynų atskyrimui nuo vejos, liejamų ir klojamų guminių dangų kraštų užtvirtinimui bei plastikinių korių įrėminimui.

2. Plastikiniai bortai Plastbort®79  – 1 m ilgio ir 79 mm aukščio plastikiniai bortai, skirti trinkelių įrėminimui be betonavimo, birių dangų įrėminimui vietoj betoninio borto, granito gaminių įrėminimui be betonavimo darbų bei plastikinių korių įrėminimui.

3. Plastikinės vinys, skirtos plastikinių bortų tvirtinimui.

4. Plastikiniai atitvaratai Plastbort®Edge, skirti mėgėjiškam sodininkavimui.

 Plastikinių bortų Plastbort® panaudojimo galimybės:

 • Trinkelių pakraščiams sutvirtinti, vietoj betoninio borto. Plastikinis bortas tinka įrengti takams, nuogrindoms ir važiuojamosioms dalims. Nereikia betonuoti.
 • Darže – atskirsite smėlio ar skaldos takelius tarp vagų (Po smėlio sluoksniu būtinai naudokite geotekstilę ir tarpuvagiuose nereiks ravėti piktžolių).
 • Sode – nenupjausite ir nepažeisite krūmo arba medžio, jei bortu bus atribota juodžemio salelė nuo vejos.
 • Gėlyne – kraštai visada atrodys tvarkingi. Žemaūgės daugiametės gėlės neplis į veją. Jei gėlynas mulčiuojamas – jo nereiks rankioti iš šalia esančios vejos po kiekvieno ravėjimo ar tvarkymo.
 • Akmenų, japoniškuose soduose – skirtingų spalvų ir frakcijų akmenėliai, smėlis nesusimaišys juos šluojant ar tvarkant.
 • Kapų tvarkymui – plastikiniu bortu nepastebimai atskirsite juodžemio plotelius nuo akmenėlių ir gėlių plotų.

  Plastikinių bortų privalumai ir išskirtinumas:

  1. Plastbortas pagamintas iš antrinių žaliavų.
  2. Plastikinio borto Plastbort kokybė yra patvirtinta Lietuvoje atliktais laboratoriniais bandymais, kurie atitinka analogiškų gaminių ES standartus, į kuriuos būtina atsižvelgti dirbant su ES struktūrinių fondų finansuojamais projektais.
  3. Dėka originalios plastiko sudėties, plastbortas yra tvirtas bet lankstus, prisitaikantis prie minimalių pagrindų deformacijų dėl temperatūrų kaitos. Elastingas išlieka ir po šalčių, netrupa esant minusinei temperatūrai .
  4. Plastikinis bortas klojamas laikantis gamintojo montavimo instrukcijos. Borto pritvirtinimui naudojamos plastikinės arba metalinės vinys, prieš montavimą kokybiškai sutankinus pagrindus, ant kurių klojamas bortas.
  5. Esant poreikiui, paklotas plastbortas gali būti panaudotas iš naujo net keletą kartų.
  6. 1 metro ilgio gaminys leidžia ypač produktyviai dirbti , lenktų linijų kontūras tvarkingas, apskritimai taisyklingos formos

MES ATSTOVAUJAME

UAB Baltic ILP atstovauja aplinkotvarkos prekių gamintojus iš užsienio, kurie gamina inovatyvius, ekologiškus ir tvarius aplinkotvarkos gaminius, skirtus profesionalams bei mėgėjams.

ECO-oh!MiljocenterGEFA FabritzNorlys – IgniagreenRoofingreenGeo Globe Polska – Greenmax – Alta Profil – Garden Glory