Dirbtinės vejos plytelės LEAF 2,5

19.40

Dirbtinės vejos terasų plytelės Roofingreen LEAF yra ekologiškos, mažo svorio, lengvai montuojamos. Plytelės yra vos 2,5 cm storio, todėl su jų pagalba galėsite be papildomo pasiruošimo ypač greitai ir kokybiškai uždengti nepatrauklių balonų, terasų grindis, pobūvių aikšteles ant natūralios vejos, birių akmenėlių ar trinkelių.

Kategorijos: , SKU: Dirbtinės vejos plytelės LEAF 2,5

Aprašymas

Plytelės konstrukcija yra pralaidi vandeniui, su savaiminiu vėdinimu, todėl tinkama naudoti ant bet kokios dangos. Plytelės konstrukcijoje numatytos jungtys, todėl tarpusavyje plytelės susijungia ypač tvirtai. Jomis patogu vaikščioti dėl amortizuojančio sluoksnio. Kokybę ir ilgamžiškumą garantuoja gamyboje panauodoti UV spinduliams atsparūs priedai, kurie išsaugo  spalvos intensyvumą bei neleidžia plastikui suirti.

Nepaisant plytelės 2,5 storio, jos padas yra pritaikytas įvairių laidų ir kabelių, laistymo žarnų pravedimui po pačia plytele. Roofingreen LEAF plytelių sistema sukurta švariam ir sausam judėjimui dirbtinės vejos paviršiumi, kuris vizualiai yra labai artimas natūraliai vejai, tačiau nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Plytelė LEAF – praktiškas ir estetiškas gaminys dengiamoms vietoms su ypatingais aukščio apribojimais.

  1. LEAF is tik 2.5 cm storio, išmatavimai – 53cm x 53cm
  2. sveria vos 7 kg/m2.
  3. praktiškai jokios priežiūros.
  4. plyteles lengva keisti vetomis.
  5. plytelių kokybė nenukenčia, jeigu jas reikia apipjauti.
  6. gali būti montuojama ir su kitais Roofingreen’s linijos gaminiais.
  7. montuojama puzzle dėlionės principu.
  8. montavimas itin paprastas ir nereikalauja papildomų išlaidų.

Roofingreen gaminiai yra patentuoti ir pagaminti Italijoje. Visi dirbtinės vejos plytelių modeliai yra atsparūs temepratūrų pokyčiams, todėl jau sėkmigai naudojami projektuose Niujorke, Ciuriche, Maskvoje, Romoje ir daugelyje kitų pasaulio miestų, esančių skirtingose klimato zonose.

https://vimeo.com/234315512